شرکت تولیدی سمکو پلاست

شرکت تولیدی ساحل اتحاد تولید کننده تخصصی بشکه های پلاستیکی از 40 تا 220 لیتر و گالن های پلاستیکیاز 10 لیتر تا 70 لیتر می باشد.
محصولات صنعتی شرکت شامل قطعات خودروهای سنگین و تراکتور بوده و با تراکتورسازی تبریز در خصوص تولید باک گازوئیل تراکتور سی فرگوسن و باک هیدرولیک و گازوئیل لیفتراک سازی سهند تبریز و لوله بخاری و منبع انبساط برای کامیونها و اتوبوسهای ایران خودرو دیزل می باشد. قطعات ساختمانی شامل قالبهای پلاستیکی جایگزین یونولیت و بلوکهای سیمانی و سفالی و قالبهای یوبوت و وافل و تخته های پلاستیکی برای سقفهای کامپوزیتی بلوکهای سیمانی و سفالی را در ابعاد مختلف تولید و به صنف ساخت و ساز ارائه نماییم.

شرکت تولیدی ساحل اتحاد با اخذ پروانه تاسیس در سال 1377 و پروانه بهره برداری در سال 78 موفق گردید بعنوان تولید کننده بشکه های پلاستیکی و جعبه های حمل میوه و نوشابه شروع به فعالیت نماید.

این شرکت با 9 سهامدار در سال 82 به خانواده فتورایی انتقال داده شد و از همان سال به بعد شرکت با برنامه ریزی جدید آغاز به توسعه نمود هم اکنون پس از گذشت ده سال شرکت توانسته است وارد بازار بسته بندی مایعات بصورت گسترده شده و بسته بندی محصولات شیمیایی و غذایی و دارویی در اقصا نقاط ایران را بعهده گیرد با عنایت به افزایش کیفیت محصولات و شناساندن محصولات به مشتریها و تداوم کیفیت سهم مناسبی از بازار را به خود اختصاص دهیم در ابتدا سرمایه گذاری حجیمی در خصوص تولید انواع جعبه های یکبار مصرف میوه ها در استان آذربایجانغربی بعمل آمد به نحوی که الگوی مصرف بسته بندی میوه ها از چوب به پلاستیک تغییر یافته و سرمایه گذاران کوچک هم اکنون کار تولید این جعبه ها را بعهده گرفته اند. شرکت ساحل اتحاد با توجه به تخصص ویژه خود در رابطه با بلومولدینگ اقدام به تکمیل ماشین آلات خود در زمینه تولید قطعات بادی صنعتی بعمل آورد و هم اکنون با داشتن 9 دستگاه بلومولدینگ در ایران می باشد.


ما توانستیم...

ما توانستیم برای اولین بار مخازن IBC هزار لیتری با فریم فلزی در ایران را راه اندازی نماییم.
ما توانستیم برای اولین بار باک 90 لیتری گازوئیل تراکتور سی فرگوسن را برای تراکتور سازی تبریز با روش بادی تولید و موفق به عقد قرارداد 20000 عدد ارسال کردیم.
ما توانستیم برای اولین بار باک گازوئیل و هیدرولیک لیفتراک های دیزلی و بنزینی را تولید و عرضه نماییم.
ما توانستیم برای اولین بار مخازن IBC هزار لیتری با فریم فلزی در ایران را راه اندازی نماییم.
ما توانستیم برای اولین بار باک گازوئیل و هیدرولیک لیفتراک های دیزلی و بنزینی را تولید و عرضه نماییم.
ما توانستیم برای اولین بار کپسولهای پلاستیکی تا قطر 45 سانتی متر و طول 180 سانتی متر تولید نماییم.
ما توانستیم برای اولین بار قالبهای پلاستیکی جایگزین یونولیت و قالبهای پلاستیکی دال بتنی میباشد قطعات پزشکی تولید پشتی تختخواب های بیمارستانی برای شرکتهای سازنده تختهای بیمارستانی قطعات خاص شامل کپسولهای پلاستیکی برای صنایع کامپوزیت و الیاف کربن با کاربردهای صنعتی و نظامی قطعات و مبلمان شهری شامل نیوجرسی، جدول و مانع های خیابانی جداکننده ها، نیمکت پلاستیکی سطلهای زباله صنعتی و پارکی مخازن شامل مخازن پلی اتیلنی و مخازن بزرگ تا 5000000 لیتر از محصولات خارجی GRP کره و اکوتانک ترکیه


ارتباط با ما