برای مشاهده وب سایت از یکی از آخرین ورژن مرورگر های بالا استفاده کنید

مرورگر تان را به روز کنید

برای مشاهده ورژن ساده سایت بر روی لینک زیر کلیک کنید

ورژن ساده سایت

SEMCO Plast

شرکت ساحل اتحاد

.

محصولات شرکت

SEMCO Plast

شرکت ساحل اتحاد

.

SEMCO Plast

شرکت ساحل اتحادت

.

سمکوپلاست شرکت تولیدی ساحل اتحاد


شرکت تولیدی ساحل اتحاد تولید کننده تخصصی بشکه های پلاستیکی از 40 تا 220 لیتر و گالن های پلاستیکی از 10 لیتر تا 70 لیتر می باشد. محصولات صنعتی شرکت شامل قطعات خودروهای سنگین و تراکتور بوده و با تراکتورسازی تبریز در خصوص تولید باک گازوئیل تراکتور سی فرگوسن و باک هیدرولیک و گازوئیل لیفتراک سازی سهند تبریز و لوله بخاری و منبع انبساط برای کامیونها و اتوبوسهای ایران خودرو دیزل می باشد. قطعات ساختمانی شامل قالبهای پلاستیکی جایگزین یونولیت و بلوکهای سیمانی و سفالی و قالب 7های یوبوت و وافل و تخته های پلاستیکی برای سقفهای کامپوزیتی بلوکهای سیمانی و سفالی را در ابعاد مختلف تولید و به صنف ساخت و ساز ارائه نماییم. شرکت تولیدی ساحل اتحاد با اخذ پروانه تاسیس در سال 1377 و پروانه بهره برداری در سال 78 موفق گردید بعنوان تولید کننده بشکه های پلاستیکی و جعبه های حمل میوه و نوشابه شروع به فعالیت نماید.

تاریخچه شرکت

شرکت تولیدی ساحل اتحاد


این شرکت با 9 سهامدار در سال 82 به خانواده فتورایی انتقال داده شد و از همان سال به بعد شرکت با برنامه ریزی جدید آغاز به توسعه نمود هم اکنون پس از گذشت ده سال شرکت توانسته است وارد بازار بسته بندی مایعات بصورت گسترده شده و بسته بندی محصولات شیمیایی و غذایی و دارویی در اقصا نقاط ایران را بعهده گیرد با عنایت به افزایش کیفیت محصولات و شناساندن محصولات به مشتریها و تداوم کیفیت سهم مناسبی از بازار را به خود اختصاص دهیم در ابتدا سرمایه گذاری حجیمی در خصوص تولید انواع جعبه های یکبار مصرف میوه ها در استان آذربایجانغربی بعمل آمد به نحوی که الگوی مصرف بسته بندی میوه ها از چوب به پلاستیک تغییر یافته و سرمایه گذاران کوچک هم اکنون کار تولید این جعبه ها را بعهده گرفته اند. شرکت ساحل اتحاد با توجه به تخصص ویژه خود در رابطه با بلومولدینگ اقدام به تکمیل ماشین آلات خود در زمینه تولید قطعات بادی صنعتی بعمل آورد و هم اکنون با داشتن 9 دستگاه بلومولدینگ در ایران می باشد.

گواهینامه های شرکت
بهترین و با کیفیت ترین

 • Stadtwerke Altena
 • ESTB
 • DOMAL
 • HAM CLOTHING
 • BOSCH
 • بشکه و گالن

  SEMCO PLAST

  مشاهده گروه
  نام گروه

  بشکه و گالن

  SEMCO PLAST

 • مخازن

  SEMCO PLAST

  مشاهده گروه
  نام گروه

  مخازن

  SEMCO PLAST

 • قطعات صنعتی و خودرویی

  SEMCO PLAST

  مشاهده گروه
  نام گروه

  قطعات صنعتی و خودرویی

  SEMCO PLAST

 • محصولات بیمارستانی

  SEMCO PLAST

  مشاهده گروه
  نام گروه

  محصولات بیمارستانی

  SEMCO PLAST

 • مبلمان شهری

  SEMCO PLAST

  مشاهده گروه
  نام گروه

  مبلمان شهری

  SEMCO PLAST

ما کجا هستیم

آدرس کارخانه
ایران - آذربایجان غربی - ارومیه - جاده شهید کلانتری -کیلومتر 15 -شهرک صنعتی فاز 1 - خیابان کارگران - شرکت تولیدی ساحل اتحاد

شماره تماس : 3-04432723391
شماره فکس : 04432723449
دفتر تهران : 02122077593

اطلاعات تماس