برای مشاهده وب سایت از یکی از آخرین ورژن مرورگر های بالا استفاده کنید

مرورگر تان را به روز کنید

برای مشاهده ورژن ساده سایت بر روی لینک زیر کلیک کنید

ورژن ساده سایت

SEMCO Plast

شرکت ساحل اتحاد

.

محصولات شرکت

SEMCO Plast

شرکت ساحل اتحاد

.

SEMCO Plast

شرکت ساحل اتحاد

.

SEMCO Plast

شرکت ساحل اتحاد

.

SEMCO Plast

شرکت ساحل اتحاد

.

سمکوپلاست شرکت تولیدی ساحل اتحاد

-----------------------------------

شرکت تولیدی ساحل اتحاد با برند سمکو پلاست تولید کننده انواع بشکه های پلاستیکی- قطعات صنعتی پلاستیکی – قطعات خودروی سنگین و صنعتی- قطعات تختهای بیمارستانی و قالبهای ساختمانی پلاستیکی و تجهیزات مبلمان شهری میباشد. شرکت با دارا بودن دستگاههای بلومولدینگ از ظرفیت 10 لیتر تا 2000 لیتر توانایی بالایی در ساخت قطعات پلاستیکی بادی داشته و از این بابت توانسته است در زمینه های مختلف صنعتی و ساختمانی و خودرویی انحصاراتی را بخود اختصاص دهد.

دارا بودن ماشین های تزریق پلاستیک تا ظرفیت 1000 تن نیز یکی از بارزترین مشخصه های شرکت ساحل اتحاد می باشد. شرکت ساحل اتحاد کلیه قطعات بادی و تزریقی را با استفاده از بهترین کیفیت مواد اولیه ایرانی و خارجی تولید نموده و به مشتریان خود عرضه می نماید.

ضمنا" شرکت تولیدی ساحل اتحاد در زمینه ساخت و تجهیز و نصب مخازن مودلار برای ذخیره و حمل انواع مایعات تخصص ویژه را داشته و در این راستا نمایندگی شرکتهای کره ای برای مخازن GRP تا 5000000 ونمایندگی شرکت اکوتانک برای مخازن ایستاده مودلار گالوانیزه تا 2500000 لیتر را دارا میباشد.

با تشکر
وحید فتورایی
مدیر عامل شرکت ساحل اتحاد

تاریخچه شرکت

شرکت تولیدی ساحل اتحاد


شرکت تولیدی ساحل د در سال 1377 جهت تولید بشکه های پلاستیکی 220 لیتری در زمینی به وسعت 14000 مترمربع و زیر بنای بالغ بر 3500 متر مربع در شهرک صنعتی فاز یک ارومیه با سرمایه ثبتی یک میلیارد و پانصد میلیون ریال تاسیس گردید. این شرکت با خرید ماشین آلات بلومولدینگ و اینجکشن مولدینگ در ابتدای شروع تولید توانست بشکه 220 لیتری و 120 لیتری و جعبه 20 کیلویی را تولید نماید و رسما" در سال 78 به بهره برداری برسد.با تغییر سهامداران در سال 82 و خرید آن توسطخانواده فتورایی به مدیر عاملی آقای وحید فتورایی شرکت نفس تازه ای گرفته است مدیریت جدید با هدف توسعه بازارهای خود شروع به سرمایه گذاری در زمینه خرید ماشین آلات بادی و تزریقی نموده و در همان سالهای اول توانسته بازار جعبه های یکبار مصرف پلاستیکی برای بسته بندی انواع میوه را در آذربایجان غربی تصاحب نماید.

با انگیزه تنوع بخشی در زمینه قطعات تزریقی و بادی قسمت R& D در کارخانه راه اندازی شد و هم اکنون پس از گذشت حدود 10 سال شرکت ساحل اتحاد تبدیل به بزرگترین واحد تولیدی قطعات بادی با بخشهای متنوع تولیدی اعم از صنعتی ، خودرویی و ساختمانی گردد.

امید است بتوانیم همچنان در راه توسعه گامهای نوینی را برداشته و پویایی و کیفیت محصولات را سرمشق خود قرار دهد.

با تشکر
وحید فتورایی
مدیر عامل شرکت ساحل اتحاد

گواهینامه های شرکت
بهترین و با کیفیت ترین

  • Stadtwerke Altena
  • ESTB
  • DOMAL
  • HAM CLOTHING
  • BOSCH

ما کجا هستیم

آدرس کارخانه
ایران - آذربایجان غربی - ارومیه - جاده شهید کلانتری -کیلومتر 15 -شهرک صنعتی فاز 1 - خیابان کارگران - شرکت تولیدی ساحل اتحاد

شماره تماس : 3-04432723391
شماره فکس : 04432723449
دفتر تهران : 02122077593

اطلاعات تماس